O blogach, które czytam i polecam, czyli SHARE WEEK 2017

Jako młody duchem bloger (choć wiekiem nieco starszy, ale o tym sza!) po raz pierwszy biorę udział w SHARE WEEK. To inicjatywa, w której dzięki Andrzejowi Tucholskiemu twórcy polecają twórców, wysyłając zgłoszenia do 26 marca.  Największy taki projekt w Polsce i jeden z większych na świecie. 

Jako że mój blog istnieje od niespełna roku, to w Share Week biorę udział po raz pierwszy. Wpisem tym chcę pokazać kto przyczynił się do faktu, że zaczęłam dzielić się swoją wiedzą na blogu oraz w ten sposób wyrazić wdzięczność za ich blogowanie, inspirowanie oraz motywacje jaką dają innym.

  1. Tomek Tomczyk i jego blog JasonHunt

To dzięki Tomkowi założyłam bloga. Nie znając totalnie treści jego strony (sorry Tomek), ale za to przeczytawszy jego książkę od deski do deski w 2 dni, poczułam przeogromną konieczność i chęć dzielenia się swoją wiedzą. Tak powstał pomysł na zarażanie swoją pasją innych. Po mega wielkiej dawce wiedzy od Tomka już nic nigdy nie będzie takie samo! Otworzył moją głowę jak puszkę Pandory. Jemu zawdzięczam korzystanie z map myśli i  wielu ułatwiających życie oraz pracę aplikacji. Odkąd skończyłam jego trzecią książkę, codziennie zasypiam z myślą, że tyle świetnych pomysłów mogłabym jeszcze zrealizować, gdyby nie zbyt krótka doba i konieczność spania!

2. Pani Swojego Czasu, czyli Ola Budzyńska

Z uwagi na mnogość aktywności w moim życiu, dwójkę dzieci i męża, pracę w finansach i własną działalność, mieszkanie na obrzeżach miasta oraz jakieś 3 godziny dzienne „tracone” w aucie, chęć pielęgnowania relacji z mnóstwem świetnych znajomych, chęć dokształcania się i inne takie, umiejętność zarządzania czasem jest tym, czego już nie mogę dłużej lekceważyć. Na okoliczność tego faktu nawet poczyniłam zakup planera i kalendarza, z którego o dziwo aktywnie korzystam! Od Oli uczę się także jak prowadzić webinary, akceptować swoje kryzysy i pozwalać sobie od czasu do czasu na małe lenistwo.

3. Artur Jabłoński, czyli spec od socialmedia

Na blog Artura trafiłam przypadkowo jakiś rok temu. Opowiadał w jednym z video, który udostępnił ktoś ze znajomych na FB, o jakichś magicznych pięciu sposobach na pozyskanie fanów na Facebooku czy czymś równie abstrakcyjnym wówczas dla mnie. Od tego czasu czerpię od Artura wiedzę o content marketingu, reklamie na Facebooku, optymalizacji konwersji i wielu innych kwestiach związanych z e-marketingiem.

Poza pierwszą trójką, którzy wywarli na mnie największy wpływ, jest jeszcze kilku twórców, których bardzo cenię i do których często zaglądam. Spis w kolejności przypadkowej znajdziecie poniżej. Po kliknięciu w nazwę twórcy zostaniecie przeniesieni w świat eksperckiej wiedzy i wielu fantastycznych oraz ciekawych wpisów. Enjoy!

Ewelina Muc, czyli moje prywatne guru od WordPressa

Paweł Tkaczyk i jego przeolbrzymia wiedza o budowaniu tożsamości marki

Jacek Kłosiński z masą niesamowicie przydatnych narzędzi

Urszula Marketing i jej mobilizacja w blogowaniu

Jest Rudo, czyli Natalia – znawczyni Photoshopa

Ula Łupińska, czyli specjalistka od poprawnej polszczyzny

Jestem interaktywna, czyli Ola Gościniak i jej rady nt. WordPressa

Worqshop i optymistyczna Kasia, która tworzy piękne rzeczy i cały jej blog jest pięknym miejscem

Matko Jedyna, czyli matka z dystansem do świata i siebie i obłędym poczuciem humoru

Joulenka, czyli Julia Mareki

Kasia Ogórek i jej DIY

Zainteresowało Cię to wydarzenie? Jesteś ciekaw jak wyglądały poprzednie edycje SHARE WEEK? A może chcesz polecić blogi, którym wiele zawdzięczasz lub które motywują Ciebie na co dzień?  Zajrzyj na blog Andrzeja Tucholskiego oraz pokaż poleconym osobom, że ich praca ma sens!

Super, że jest tylu świetnych Blogerów, Youtuberów i Podcasterów. Bez nich internety byłyby takie nudne!…

Reklama

2 myśli w temacie “O blogach, które czytam i polecam, czyli SHARE WEEK 2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s