Kim jestem?

Cześć!

Mam na imię Iwona i kocham szyć.

Jakiś czas temu rozpoczęłam romans z maszyną do szycia i ta pasja pochłonęła mnie na dobre. Z czasem przyszła miłość do zgłębiania tajników konstrukcji odzieżowych.

Tworzenie ciekawych i jakościowo dobrych rzeczy to coś, co mnie naprawdę kręci!

foto_blog_wp

Prywatnie matka dzieciom (Mati i Alek) oraz żona mężowi, z kilkorgiem oddanych przyjaciół i masą pomysłów oraz permanentnym brakiem czasu na realizację wszystkiego.

Miłośniczka dobrego jedzenia, fitnessu, ciekawych książek i aromatycznej kawy z mlekiem, otwarta na nowości choleryczka nieustannie ćwicząca cierpliwość (swoją i innych) oraz ciekawa świata i interesujących ludzi introwertyczka – to ja w ogromnym skrócie.

Dzięki osobom, które co jakiś czas pojawiają się w moim życiu, wciąż się rozwijam i odkrywam w sobie nowe talenty. Wrodzony introwertyzm oznacza, że od czasu do czasu potrzebuję pobyć sama, by naładować akumulatory do nowych projektów, a pisanie wychodzi mi o wiele lepiej, niż spontaniczne mówienie tego samego.

Jednak z samotnością mi nie po drodze. Relacje warte zaangażowania pielęgnuję i dbam o nie z wyczuciem i atencją.

Od kilku lat moim ulubionym miejscem na ziemi jest mieszkanie na obrzeżach Warszawy otwarte dla przyjaciół i znajomych, pełne gwaru dzieci, z kominkiem, niewielką pracownią, gdzie królują maszyny (w tym przemysłowa upragniona stebnówka) oraz manekiny i tryliard akcesoriów do szycia, wyczekanym tarasem i umiarkowanym porządkiem.

Jestem żądna wiedzy i lubię się uczyć. Dlatego od prawie 3 lat nieustannie zgłębiam tajniki krawiectwa, konstrukcji i projektowania ubioru szkoląc się i zdobywając kolejne tytuły. A jeszcze bardziej lubię dzielić się wiedzą z innymi i zarażać swoją pasją!

Zapraszam Cię do mojego świata – na platformę wymiany pomysłów, inspiracji oraz wspólnej edukacji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s