Kim jestem?

Cześć!

Mam na imię Iwona i kocham szyć!

Jakiś czas temu rozpoczęłam romans z maszyną do szycia i ta pasja pochłonęła mnie na dobre. Z czasem przyszła miłość do zgłębiania tajników konstrukcji odzieżowych.

Tworzenie ciekawych i jakościowo dobrych rzeczy to coś, co mnie naprawdę kręci!

foto_blog_wp

Kocham wszystko z szyciem związane i dzielić się wiedzą w tym zakresie. Niektórzy żartują nawet, że wszystko widzę w 3D! Dlatego od dwóch lat prowadzę kursy grupowe i indywidualne oraz warsztaty tematyczne. W miedzyczasie podnoszę swoje kompetencje i cały czas się uczę.

Najczęściej szyję suknie, sukienki i torby a gdy nie szyję, lubię jeść! Wszystko co tworzę, dzieje się przy akompaniamencie dobrej muzyki lub audiobooków.

Szyciem udowadniam, że nigdy nie jest za późno na znalezienie pasji w życiu i porzucenie korpoświata!

Czas wolny lubię spędzać ze znajomymi i garstką sprawdzonych przyjaciół, na których mogę zawsze liczyć. Nuda jest mi pojęciem absolutnie obcym!

Prywatnie mama dwóch synów (Mati i Alek) oraz żona mężowi. Stawiam na bliskie relację z ludźmi. Jestem otwarta na nowości, empatyczna i widzę w ludziach potencjał, którego nie dostrzegają sami 🙂 Mam głowę pełną pomysłów oraz permanentny brak czasu na realizację wszystkich.

Moje miejsce na ziemi to mieszkanie na obrzeżach Warszawy. Zawsze otwarte dla przyjaciół i nowych znajomości. Tu pracuję i odpoczywam. Niewielka pracownia pełna maszyn do szycia, manekinów i umiarkowanego porządku to moje centrum wszechświata

Zapraszam Cię w podróż do świata szycia – na platformę wymiany pomysłów, inspiracji oraz wspólnej edukacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s