Po co Ci ten blog?

Podobno pierwsze wpisy są kompletnie nieważne. Podobno nikt do nich nigdy nie zagląda. Podobno. Let’s check it out!

Data na rozpoczynanie może nie najlepsza, bo dziś 13-ty ale po co dłużej czekać?

Odwlekanie decyzji o zrobieniu czegoś, co chodzi po głowie od kilkunastu tygodni, nie jest zbyt dobrym pomysłem. Tym bardziej, jeśli jak ja, ma się skłonności do prokrastynacji.

Blog powstał z potrzeby dokumentowania moich postępów i zmian zachodzących wokół. Traktuję go jako narzędzie, jako rodzaj pamiętnika, zapisu mojej codzienności zawodowej, studenckiej i rodzicielskiej. Chcę móc po latach dokonać retrospekcji i ocenić jak oraz czy wraz z upływem czasu zmieniała się moja fascynacja szyciem, ekscytacja konstrukcją i zaciekawienie rysunkiem oraz grafiką. Co z tego wyniknie – tego nie wie nikt. Czy nie stracę weny do pisania – nie wiadomo. Czy uda mi się kogoś zaciekawić tym co i jak robię – kolejny znak zapytania.

lovewhatudo

Idę za głosem serca. Czuję, że chcę spisywać co mi w duszy gra oraz analizować źródła podejmowanych decyzji i przemyśleń. Mam plan obserwować swoje postępy i rozwój.

Czy wdrożenie w życie hasła „do what you love, love what you do” jest dziecinnie łatwe czy raczej okrutnie trudne? Od kilku miesięcy to weryfikuję.

Niech moc będzie ze mną!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s